Galatasaray’da Torrent Gerilimi Sürüyor

Süper Lig'de zorlu bir sezon geçiren ve halende böyle devam eden Galatasaray'da teknik direktör Torrent ile anlaşma sağlanamadığı haberi geldi.

Galatasaray’da Torrent Gerilimi Sürüyor
18 Mayıs 2022 Spor Yorum (0)

Sezon arasında takıma katılan ve ligdeki gidişatın daha da aşağı inmesini engelleyemeyen İspanyol teknik direktör ile Adana Demirspor maçından sonra tekrar anlaşma sağlamak için masaya oturulması planlanıyor.

50tl deneme bonusu

Tazminat Sorunu Sürüyor

Galatasaray futbol takımı başına Fatih Terim’den sonra hızlı bir şekilde gelen İspanyol tenik adam süper ligde bir türlü dikiş tutturamadı. Takımdan ayrılması istenen deneyimli hocanın tazminatı için ısrar etmesi ise Burak Elmas’ı zor durumda bırakan en önemli sorun oldu. 1.75 milyon Euro tutarındaki tazminatı talep eden İspanyol hocanın Burak Elmas ile olan görüşmesinden bir karar çıkmadı.

Pazartesi akşamı oynanacak olan Adana Demirspor maçından sonra Başkan Burak Elmas’ın tekrardan Domenec Torrent ile görüşmesi bekleniyor. Başkan’ın elini kolunu bağlayan ve zorda kalmasına neden olan tazminat tutarı için Torrent’e yeni bir teklifle gitmesi bekleniyor. Tazminat tutarının yarısını ödeme teklifi sunmasu planlanan Başkan Burak Elmas için tazminat ücreti adeta kâbusa dönüştü.

Orta Yol İçin Anlaşma Bekleniyor

Sarı kırmızılı ekibe sezon arasında gelen Torrent beklentinin çok altında bir performans sergiledi. Bu açıdan taraftarında pek tutmadığı İspanyol hoca için tazminat konusunda anlaşma sağlanarak yolların ayrılması hedefleniyor. Başkan Burak Elmas’ın tazminat ücretinin yarısını ödeme konusunda ise taksitli olarak uygulama yapması ve bunu da İspanyol hocaya iletmesi öngörülüyor.