Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Kamil Hızer

kamilhizer@gmail.com

Adres: Valide Atik Mah.Dr.Fahri Atabey Cad.No:67/5  İstanbul/Üsküdar

EDİTÖRLER

Ad Soyad : Muhittin Çetin

muhittincetin@hotmail.com

Ad Soyad: Mustafa Deniz

mdeniz66@gmail.com

Ad Soyad: Ece Er

eceer6@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(kamilhizer@gmail.com)

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi

WordPress 4.9.8

Domain Servisi 

İsimtescil.net

                                                                                            © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

 

                                                                                          GİZLİLİK POLİTİKASI

Desifrehaber.net kamu ve güncel haber sitesinin tüm hakları ile saklıdır. Portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Desifrehaber.net basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

                                                                                                                       PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the desifrehaber.net however, sometimes the desifrehaber.net uses third parties to process your information.
desifrehaber.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the desifrehaber.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the desifrehaber.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kamu3.com and its services. When you use desifrehaber.net online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the desifrehaber.net cookies section of our full PrivacyPolicy.

Tema Tasarım | Osgaka.com