Gizem Deniz Kirişci’den unutulmayacak ödül töreni

Gizem Deniz Kirişci’den unutulmayacak ödül töreni
30 Kasım 2022 Magazin Yorum (0)

 

Organizatörlüğünü Gizem Deniz Kirişci’nin yaptığı, Altın Boğaz Meslek Başarı Ödülleri, dün gece Portaxe Shine’da görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Gizem Deniz Kirişci’nin üstlendiği organizasyonda, alanının en başarılı isimleri ödülle taçlandırıldı. İş dünyasının yanı sıra sanat camiasından isimlerin de yer aldığı gecede, adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Sanata şiddete karşı farkındalığı ile hem ulusal hem de uluslararası çapta sanatçılara ev sahipliği yapan organizasyonda dünyaca ünlü klarnet virtüözü Vasilis Saleas’ın canlı sahne performansları davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Ülkemizden Müjdat Gezen, Nükhet Duru, Yonca Evcimik, Erdal Erzincan, Ümit Yaşar, Göksel Baktagir , Murat Süngü, Pınar Soykan, Dedublüman, Göknur Onur , Buzuki Anıl gibi pek çok değerli sanatçı ödül alırken, sahne performansları ve konuşmalarıyla büyük alkış topladılar.

Müjdat Gezen , Nükhet Duru ve Vasilis Saleas bir ilki gerçekleştirerek aynı sahneyi paylaştılar. Canlı performanslarıyla izleyenlere eğlenceli saatler yaşattılar. Büyük bir törene ev sahipliği yapan organizasyonda sürprizler ardı ardına geldi.