Adanada doğup büyüyen sanatçı Masal EREN küçük yaştan beri oyunculuğa ve müziğe olan tutkusu ile 2017 yılında İstanbul’a gelerek oyunculuk eğitimi almaya başladı.
Masal EREN, müziğe olan merakı ile oyunculuk eğitimlerinin yanında şan eğitimleri keman dersi de alan Masal EREN, ilk çalışması olan ” CANIM İSTERSE ” ile müzik dünyasına adım attı.
Kısa sürede ilgi toparlayan ” CANIM İSTERSE ” ile gündem olan ve dinleyiciden tam puan alan Masal EREN su anda hız kesmeden ikinci klibi için kolları sıvadı.
Ünlü isimlerin iç mimarı Ahu Akın’dan vintage mobilyalar hakkında çarpıcı açıklamalar
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık Seçimlerinde Doğu ve Güneydoğu illerinin tamamı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu destekleyerek Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza attı.
Av. Tuba Kurt Kimdir?
Acı kaybımız; Fayat Aslan vefat etti
SAVUNMA SANAYİSİ DİJİTALLEŞME İLE BÜYÜYOR
The Best Hair Extension Salon: The Celebrity Choice!